Ev Dekorasyon Fikirleri

En Güzel Seperator (Oda Bölücü) Modelleri

Son yıllarda karşımıza oldukça çıkan seperatörler, oldukça işlevsel ürünlerdir. Hem bir oda içerisinde iki farklı alan oluşturmasını sağlarlar hem görsel olarak dekorasyonunuzu hareketlendirirler, hem de isterseniz kitaplık, ya da raf gibi seperatörleri tercih ederek, depolama işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Seperatorler (oda bölücüler) tek başlarına bulundukları odanın havasını tamamen değiştirme etkisine sahipler. Ayrıca, özellikle salon ya da açık mutfaklarda oturma bölümü ile yemek bölümünü bir birinden ayırıp, iki farklı odaya sahip olmanızı sağlarlar.

Sizler için ahşap, cam, plastik, klasik ve modern gibi farklı seperatörleri (oda bölme sitemleri) bir araya getirdik. Resim galerimizi gezerek size en uygun seperatör model ve tarzı hakkında ön fikir sahibi olabilirsiniz.

 

En Güzel Seperator (Oda Bölücü) Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir