Ev Dekorasyon Fikirleri

Beyaz Dekorasyonlu Modern Daire Örneği

Bugün ki evimiz kar gibi bembeyaz, koltuklar, duvarlar, mutfak, koridor her yer beyaz. Ayrıca evimizin diğer özelliği de minimalist ve modern dekorasyona sahip olması.

Evimiz saf temiz bir görüntü sergilese de tamamen beyaz bazı yerlerde aşırı olmuş ve bir hastahane bir iş yeri izlenimi de oluşturuyor.Fakat bu evin ana teması huzurlu bir ortam olduğu için bu eksiklik çok da önemsenmemiş.

Evimizde beyaz harici kullanılan tek renk siyah vurgular. Amerikan mutfakta kullanılan siyah tabure ve siyah mutfak eşyaları bu odayı biraz hareketlendirmiş.

Bu dairemizi bu kadar huzurlu bir görüntüye kavuşturan sadece beyaz renk değil, eşyalarda bile sadelik tercih edilerek sadece düz çizgilerden faydalanılmış.

 

Beyaz Dekorasyonlu Modern Daire Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir