Ev Dekorasyon Fikirleri

Siyah, Beyaz ve Kırmızı Ev Dekorasyon Fikirleri

Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz 130 metre kare büyüklüğünde, modern dekorasyona sahip, şık bir daire. Evimizde dört renk kullanılmakla beraber ( siyah, kırmızı, beyaz ve gri), üç ana rengin (siyah, beyaz ve kırmızı) daha yoğun olduğunu görüyoruz.

Evimizin geneline bakıldığında minimalist bir düzen takip edildiği görülüyor. Her şey yerli yerinde ve ev sahiplerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış.

Evimizde bir adet açık mutfak bulunmakta. Mutfak ince uzun şekilde planlanmış, ilk girişte siyah kırmızı mutfak, mutfakta dahili bir yemek tezgahı ve dekoratif bar tabureleri bulunuyor. Bu tezgahın hemen önüne ayrıca bir yemek alanı oluşturulmuş ve cam önüne oturma takımı yerleştirilmiş. Bu odamızı incelediğimizde, gri tonların bir duvar kağıdı, şık bir şömine göze çarpıyor. Bunun harici gri köşe takımın hemen üzerine gömme dolap tarzı dekoratif ve kullanışlı bir duvar depolama alanı oluşturulmuş.

Evimizin diğer alanlarını da incelediğimizde bütün evde aynı renk kombinasyonlarının kullanıldığı. Aydınlatma olarak sarkıt lambalara ilaveten spot lambalardan ve apliklerden faydalanıldığını görüyoruz.

Evimizi ayrıntılı bir şekilde incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Siyah, Beyaz ve Kırmızı Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir