Ev Dekorasyon Fikirleri

Renkli ve Modern Ev Dekorasyon Örneği

Bu evimiz çok neşeli, oldukça sade fakat çok şık bir dekorasyona sahip. Evimizde çoğunluğu yeşil olmak üzere neredeyse her renk mevcut. Özellikle biz, çocuk odasına inilen rengarenk merdivenleri ve ve merdiven arasında oluşturulan çocuk oyun alanını çok sevdik.

Ev dekorasyonunda modern mobilyalar ve modern ev aksesuarları dikkatimizi çekiyor. Özellikle yemek masasının üzerinden sarkan sarı renk avize oldukça dikkat çekici bir ürün.

Evde renklerden kaynaklanan bir karışıklık önlenmek için duvarlarda saf beyaz renk kullanılmış. Duvarların beyaz renk olması diğer renkleri daha göz alıcı göstermiş. Evimizde bu kadar fazla renk olmasına rağmen göz yormadığını da fark etmiş olmalısınız. Yine bunun sebebi beyaz duvarlar ve mobilyalarda kullanılan soft renklerden dolayı.

Evimizin detaylı fotoğraflarını incelemek için resim galerimize göz atabilirsiniz.

Renkli ve Modern Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir