Genel Dekorasyon

Dünyanın En İlginç Otelleri

Bugün sizlerle Dünyanın en ilginç otellerini paylaşacağız. Fakat bunlar öyle alışık olduğunuz gibi yıldızlı, lüks oteller değiller. Aksine çoğunluğu oldukça salaş, doğal ortamlar. Fakat aralarında lüks olan otellerde bulunmakta. Bu sizlerle paylaşacağımız otellerin tek ortak noktaları çok ilginç ve alışılagelmişin oldukça uzağında örnekler.

Örneğin bir tanesi ”iki gönül bir olunca samanlık seyran olur” lafını doğrular cinsten ve samanlık şeklinde bir otel, diğeri ağaç ev şeklinde otel, bir diğeri ceza evinden otele dönüştürülmüş, birisi gemi birisi uçak şeklinde hatta ve hatta kazan dairesi otelleri bile bulunmakta.

Farklılık yaşamak isteyenler için farklı alternatifler olsa da hepsi herkesin tercih edeceği cinsten kesinlikle değiller.

Bu ilginç otelleri incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dünyanın En İlginç Otelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir