Salon Dekorasyonu

Dikdörtgen Salon Dekorasyonu

Salon dekorasyonunda en çok zorlanılan ve kararsız kalınan kısım dikdörtgen salonların (ince uzun salon) yerleşim şekilleri olmaktadır. En çok da ev mimarilerinde dikdörgen salon kullanıldığı için sizlere dikdörtgen salon dekorasyon örneklerini sunmak istedik.

Dikdörtgen salon yerleşiminde en önemli nokta eşyaları iyi konumlandırmaktır. Odanız ister didörgen, ister kare ya da her hangi bir geometrik şekilde olsun hiç farketmez; yemek odası takımınızın kapıya yani mutfağa en yakın yere konumlandırmaya özen göstermelisiniz.

Dikdörtgen salonlarda genel itibariyle mimari kısa kenarların birinde oda giriş kapısı diğerinde ise cam şeklinde tasarlansa da çok fazla çeşitlilik de gösterebilir.

Dikdörtgen salon dekorasyonunda genellikle kısa kenarlar tekli berjer modelleri konumlandırılırken iki uzun kenara da 3’li koltuk ya da tekli koltuk yerleştirilir.

Fakat seçenekler tabii ki bununla da sınırlı değildir. Sizlere ilham vermesi için en şık dikdörtgen salon yerleşim örneklerini bir araya getirdik. Resim galerimizi ziyaret ederek örnek salon dekorasyonlarını inceleyebilirsiniz.

Dikdörtgen Salon Dekorasyonu Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Merhaba Ürünlerin Görsellerini Google Görsel Aramadan Arattırıp İlgili Satış Mağazasına Ulaşabilirsiniz.

    Dekorcenneti.com

  2. Bu ranzaların imalatı ile ilgili sipariş verebilir, maksimum 10 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir