Banyo Dekorasyon

Desenli Lavabo Modelleri

Sıradan beyaz lavabolar günümüzde modernleşti, renklendi ,motifli hal aldılar ve desenli lavabo modelleri banyo ve mutfak dekorasyonlarında boy göstermektedir. Son yıllarda desenli ve özel boyama lavabolar çok moda olmaya başladılar. Küçük banyolarda ayrıcalıklı bir görünüm sergileyemeseler de bu lavabolar büyük banyolarda şık ve lüks görünüyorlar.

Desenli lavabolar sade banyoları çok şık ve farklı gösterebiliyorlar. Boyama ve desenli lavabolarda her çeşit motif uygulanabilir daha modern seçimler için geometrik şekilleri tercih edebilirsiniz.

 Kabartmalı desenler ise kullanışlı olmadığı için önerilmiyor ayrıca temizliği ve korunması zor oluyor. Bu tür lavabolar için özel üretim yapan firmalar ya da yurt dışından sipariş vererek ithal ürünler isteyebilirsiniz. Lavabo denince akla beyaz lavabo modeli gelmekte. Fakat bunları artık değiştirmek gerekiyor. İlk bakışta kullanılmaya kıyamayacak kadar zarif şık görünen desenli lavabo modelleri çeşitli motifleri ve dekoratif özellikler sayesinde süslenmiş olur.

Dekoratif desenli lavabo modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Desenli Lavabo Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir