Genel Dekorasyon

Dekorasyonun Kanseri Maşrapalar

Başlık biraz ilginç oldu değil mi ? Ama gerçekten ilginç bir konu. Hangi eve gidersen git mükemmel bir dekorasyon kapıdan girer girmez bir ahenk, salona girersin muhteşem, mutfak fevkaladenin fevkinde sonra tuvaletin kapısını açarsın pırıl pırıl, göz alıcı ama o da ne tuvaletle zerre kadar alakası olmayan bir maşrapa.

Renk renk maşrapalar, ama bugüne kadar hiç bir evde hiç uyumlu bir maşrapa görmedim. Siz gördüyseniz bilemem. Ama araştırdım yok mu bunun dekoratifi diye ama yok. Ne ilginç değil mi !!!! Her şeyin dekoratifi var ama maşrapalar öyle değil. Buradan maşrapa üretici firmalara, banyo fırça seti üreten firmalara sesleniyorum. LÜTFEN DEKORATİF MAŞRAPA ÜRETİN.

Küçük bir ayrıntı belki,  o da öyle olsun denebilir ama inanın o küçük maşrapa bütün lavabo dekorasyonunu mahvediyor. İnanın üretilse çok satacak bir ürün ama yokkkk……

 

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir