Salon Dekorasyonu

Dekor Cennetinde Haftanın Rengi : MAVİ – Mavi Aşkına

Hemen hemen herkesin sevdiği, işte bu benim rengim dediği bir rengi vardır. Kimisi karakterini yansıttığını düünür, kimisi o rengi görünce yumuşar, kimiside kendini bulur. Dekorcenneti olarak her hafta bir renkle ilgili dekor fikirleri paylaşmak istedik. Ülkemizde ve dünya genelinde uygulanan dekorasyon trendlerini sizlere derleyip getirmeye çalışacağız. Bu hafta ki rengimiz Mavi ve tonları…

 

Mavi bir çoğumuzun sevdiği ve tercihlerinde sıklıkla kullandığı renklerden. Görsellerimiz de mavi ve tonları ile uygulama yapılmış dekor örneklerini görebilirsiniz. iyi seyirler.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir