Genel Dekorasyon

Bayram Masa Dekorasyonları

Ailelerin, akrabaların her zaman bir araya gelme imkanları yoktur. Aynı sofrada yemek yemek, aynı ortamda güzel sohbetler etmek her zaman ihtiyaç duyulan anlardan biridir.

Bizler için değeri çok büyük olan bütün herkesi bir araya toplayan şey bayramlardır. Bu bayramlara en özel yemeklerimizle, en iyi kıyafetlerimizle bir o kadar da evlerimizin mis kokan temizliği ile hazırlanırız. Aile büyükleri ile bir araya gelineceği için o güzel yemeklere koyacağınız masalarda yemekleriniz kadar mükemmel olmalıdır.

Masaların vazgeçilmezi örtülerdir. Seçimlerinizi çiçek desenleri olan canlı renler barındıran örtü ile başlayabilirsiniz. Tabakların kenarlarına koyacağınız peçeteleri kurdele şeklinde yapıp ortasını da şeffaf iple bağlarsanız ayrı bir şirinlik olacaktır. Büyük ve kurumuş ağaç yaprakları üzerine tuz, biber vs. koyabilirsiniz. Her tabağın yanına küçük notlar yazarak sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Bir masa elbette çiçeksiz olmaz. Cam ince uzun vazolar seçilmeli içine de kurumuş ince ağaç dalları arasına da buğday başağını andıran dekorasyon kullanırsanız görünüme ayrı bir hava katmış olacaksınız.

Bayram için özenle hazırlanan bu bayram masa dekorasyonları size sunduğumuz tercihlerle masanıza renk katacaksınız. Düşlediğinizin de ötesin gidecek olan bu dekorasyonlarla misafirlerinizin gözleri kamaşmaması mümkün değildir.

Bayram Masa Dekorasyonları Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir