Genel Dekorasyon

Antre Dekorasyon Fikirleri

İnsanların yaşadıkları ortamlarda en çok zaman geçirdikleri yeri düşündünüz mü? Günümüzde insanlar birbiri içine geçmiş binalar ve o binaların içinde birbiri içine sıkıştırılmış dairelerde yaşamlarını sürdürmektedirler.

Bu daracık alanlarda ferah olabilmek ve kullanışlı hale getirmek için bazı fikirlere ihtiyaç duyulmaktadır. Antre denilince akla her zaman dar bir alan gelmektedir. Fazla kullanışlı olmayan yada neyi nereye koyacağınızı şaşırdığınız alanlardır.

İlk olarak işe duvarlardan başlamalısınız. Hangi rengi seviyorsanız o renge boyatmalısız yada antreye uygun duvar kağıdı kullanmalısınız.

Ardından şık dekorasyonlarla zenginleştirmeli ve kullanışlı hale getirmelisiniz. Kullandığınız avize taşlı olacak antreyi daha iyi aydınlatır. Küçük eskitilmiş masa kullanabilir üzerine de eski zamanlardan kalma bir telefonla zenginleştirdiğiniz de harika görünüm kazandırmış olursunuz.

Montlarınız için fazla yer kaplamaması açısından gömme vestiyerler tercih etmelisiniz, ayrıca görüntüyü de bozmaz. Tavan kısmına ise spot ışıkları olan üç boyutlu gökyüzü, doğa resimleri olan tasarımlar yaptığınız da antre gece için harika bir görünüm kazanmış olur. Ayrıca duvarlar için yağlı boya ile yapılmış olan tablolarla desteklenmelidir.

Görüldüğü gibi sıradan olan bir yeri şahane yapmak sizlerin elinde olacağı bir uzmandan fikir almakta fayda sağlayacaktır.

Antre Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir