Genel Dekorasyon

Vintage Duvar Kağıdı Modelleri

Genelde hareketli modellerin kullanıldığı vintage duvar kağıtları aslında ev hanımlarının en çok tercih ettiği modellerdir.

Model gereği odanız içerisine döşenen duvar kağıtları sanki çiçek bahçesindeymiş gibi bir hava verir. Çok hareketli olması bazen de sıkıcı olabilir. Sade olan modeller vintage modeline göre daha karakteristik durabilir.

Tamamıyla bayanlara ve klasizme özgü bir modeldir. Bayanlar yapısı gereği bu tarz çiçekli böcekli şeyleri tercih etmeleri de normaldir. Bazen tercih yaparken bir evin içerisinde bir çift olarak yaşadıklarını dahi unutabilirler. Bu derece alışveriş çılgınlıklarında ve uçuk model seçmelerinde üzerlerine yoktur. Her zaman sadelikten yana olan beyler gerçekten doğruyu yaptığınıza emin olabilirsiniz.

Evinizi baştan sona duvar kağıdı döşemeye karar verdiyseniz bir bayan olarak tek değil eşlerinizle beraber gitmeniz daha mantıklı olacaktır.

Vintage Duvar Kağıdı Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir