Banyo Dekorasyon

Banyo İçi Oturma Alanı Dekorasyonu

Başlık biraz garip geldi değil mi? Banyo içi oturma alanı da ne diyebilirsiniz. Ama banyolar bir oturma odası olarak değerlendirilmese de hem dekorasyon açısından, hem oturup dinlenme açısından hem de giyinirken rahatlık açısından banyoya bir koltuk sandalye ile oturma alanı oluşturmak güzel bir fikir olabilir.

Çocuklarınız küvette oynarken yanlarına oturup onları seyredebilir, bu arada siz de kitabınızı okuyabilirsiniz. Ya da sıcak bir duş aldınız ve tansiyonunuz düştü , hemen oturacak bir şeye de ihtiyaç bulabilirsiniz.

Ben sizler için hem eskinin banyo taburesi gören duş içi oturma alanları, hem de bildiğimiz koltuklardan oluşan banyo içi oturma alanı örneklerini bir araya getirdik. Biz beğendik sizlere sunduk, sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyoruz.

 

 

 

Banyo İçi Oturma Alanı Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir