Ev Dekorasyon Fikirleri

29 Metre Kare Stüdyo Daire Dekorasyonu

Bugün sizlerle 29 metre karelik küçük ve şık bir daire dekorasyonunu paylaşacağız.

Evimizde bir açık mutfak, banyo ve bir de yatak odası bulunmakta. Temel renk olarak ev dekorasyonunda beyaz ve turkuaz renk tercih edilmiş.

Tamamlayıcı renk olarak da sarı tercih edilmiş. Evimizde ki üç farklı alanda çok şık olarak dekore edilmiş. Biz bu ev dekorasyonuna hayran kaldık. Eğer siz de 1+1 yada stüdyo bir daire sahipseniz. Örnek alabileceğiniz gönülleri fetheden bu daire incelemelisiniz.

Evimiz oldukça modern ve oldukça şık bir daire. Kullanılan eşyalar son derece şık çizgilere sahip modeller.Evimizi ayrıntılı incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

29 Metre Kare Stüdyo Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir