Mutfak Dekorasyonu

Amerikan Mutfak Modelleri

Türkiye de benimsenmeden çok öncelerde Amerika’da kullanılıyor olması nedeniyle Amerikan Mutfak da denilen açık mutfaklar, bir çok yönüyle kullanışlı mutfak modelleridir.

Kadınların en çok vakit geçirdikleri ev içi alan kesinlikle mutfaklardır. Bu nedenle içeride oturan aile bireyleriyle, misafirleriyle her zaman bir kopukluk olmuştur. Misafirler içerideyken ikramlarla uğraşan ev sahibi genelde misafirleriyle fazla vakit geçiremez. Fakat açık mutfaklar bu problemleri ortadan kaldırarak misafirlerle, ailenizle her an bir arada olmanızı sağlıyor. Siz mutfakta yemek hazırlarken aynı zamanda eşinizle sohbet edebilir, misafirlerinizle bir arada olabilirsiniz.

Ayrıca açık mutfaklar çok modern bir görüntü sergiliyorlar. Zevkli ve doğru döşendiklerin de göz alıcı sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

Sizlere fikir vermek için derlediğimiz açık mutfak modellerini resim galerimizde bulabilirsiniz.

2014 Açık Mutfak Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir