Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Yenileme Öncesi ve Sonrası Resimleri

Aslında ev tadilatı yapılırken çok az kişi tamamen değişikliğe cesaret edebilir. Genellikle tadilat işleri ufak tefek değişikliklerle tamamlanır.

Bu mutfak yenileme işleminde de, eski mutfak koyu tonlarda iken tadilat sonrası tamamen beyaz bir hal alıyor.Beyaz renk aslında tamamen kişisel bir tercih çünkü; kimine göre tamamen beyaz dekorasyon huzur ve sadeliği ifade ederken kimilerine göre de sıkıcı bir ortam hissini veriyor.

Öncesinde karanlık, sıkıcı bir ortam olan bu mutfağımız, yenileme sonrası daha ferah ve aydınlık bir ortama dönüşmüş. Yerler hariç her şey beyaz neredeyse.

Tavanında beyaz renk olması mutfağımızı hem daha yüksek hem de daha geniş göstermiş.

 

 

Mutfak Yenileme Öncesi ve Sonrası Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kırmızı ve Turkuaz Yatak Odası Dekorasyonu › Ev Dekorasyon Fikirleri ve Dekor Cenneti dedi ki:

    […] önce Yatak Odanız İçin En Doğru Renk Kombinasyonunu Merek Ediyor musunuz? bu yazımızda kırmızı ve turkuaz kombinasyonlarının yatak odaları için uygun olduğundan […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir