Mutfak Dekorasyonu

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Kelebek Mobilya’nın tarihi 1935 li yıllara kadar dayanmaktadır. 1935 yılında uçak kanatlarına kontrplak plak üreterek faaliyetlerine başlamış ve 1978 yılında Düzce’de açılan mobilya fabrikası ile mobilya üretime devam etmiştir. Sürekli gelişerek büyüyen Kelebek Mobilya son zamanlar ürün grupları arasına ” Mutfak Modellerini ”  de ekleyerek yoluna devam etmektedir.

 

Genel itibariyle modern mutfak modelleri üreten Kelebek Mobilya, Kelebek Mutfak Modelleri ile de isminden oldukça söz etmeyi başarmıştır.

 

Kelebek Mobilya mutfak modellerinde, kalitenin yanı sıra, farklılık, fonksiyonellik ve şıklık unsurlarını bir arada görebilirsiniz.

 

Biz de sizler için bu bir birinden güzel mutfak modellerini bir araya getirip beğeninize sunuyoruz.

 

 

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir