Yemek Odası Dekorasyonu

Yuvarlak Yemek Masası Modelleri

Ailenizin bir araya geldiğinde toplanıp yemeklerin yendiği, hoş sohbetlerin yapıldığı yer elbette ki yemek masalarıdır. Evlerimizin odaları genel itibariyle kare şeklinde olduğu için en çok tercih edebileceğimiz model yuvarlak yemek masası modelleri olacaktır.

Masa tercihi yuvarlak olacak demiştik. Bunun yanında ahşap olması da görünüş açısından önemlidir. Hem klasikleşmiş hem de modern hayata uydurulmuş birçok model bulabilirsiniz. Küçük çocuklar için köşeleri olmayacağı için çarpma riski daha az olacaktır.

Beyaz, siyah, kahve, krem renkler en çok tercih edebileceğiniz renkler arasındadır. Bu renklerin yanında eskitme diye tabir edilen modelin tercihi de her geçen gün artmaktadır. Yuvarlak masa modellerinde gizli bir bölmeler yapılmıştır kullanış açısından fayda sağlayacaktır.

Yuvarlak masa modelleri seçim yapılırken genel büyük odalarda olması tercih edilir. Dikdörtgen masa modellerine göre daha çok kişiyi etrafına  toplar fakat daha çok yer kaplar. Tercihlerinizi bana kalırsa köşe masalar tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak Yemek Masası Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir