Genel Dekorasyon

Yatak Odası Duvar Kağıdı Modelleri

Yatak odası evli çiftler için en özel olan odadır. Dolayısıyla seçilmelerde bir o kadar özenle güzel olacak şekilde seçilir.

Dekor amaçlı kullanılacak duvar kâğıtları da bir o kadar güzel olmalıdır. Mobilya seçimlerinden sonra seçilecek duvar kâğıdı modelinin mobilyaya uygunluğu da gözden geçirilmelidir.

Modern olan modellerde daha hareketli duvar kâğıtlarının seçimini yaparken hareketli olan modellerde de daha sade tonlar tercih edin. Altı üstü bir duvar kâğıdı deyip geçmeyin bu konular bile insanların psikolojisini gerçekten etkilediği araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır.

Daha aydınlık duvar kâğıtları insana huzur verirken koyu ve kasvetli tonlar ise daha çok sıkıntı ve huzursuzluk verir. Doğru zevkle düzenlenen duvar kâğıtlarının içerisinde kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

Eğer ki şuan eviniz normal bir duvar boyası ise duvar kâğıdını mutlaka uzman birinden yardım alarak denemelisiniz. Eminim ki faydalı olacağını göreceksiniz.

Yatak Odası Duvar Kağıdı Modelleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. islak kum duvar boyasi rengini bulabilmek icin hangi renk pigmentleri kullanmamam lazim 20litre beyaz boyam var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir