Ev Tekstili

Yuvarlak Halı Modelleri

Yaklaşık olarak 4 yıllık bir mazisi olan yuvarlak halılar bu yılda yine modalar. Evlerin bütün odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu halılar gerçekten şık bir dekorasyon sağlıyorlar.

Şahsım adına evin mutfak bölümüne çok daha fazla yakıştığını düşündüğüm yuvarlak halıların temizliği de diğerlerinden farksızdır.

Yine yılın öne çıkan modellerini sizlerle paylaşalım. Bu yıl öne çıkan modellerden bir tanesi üç boyutlu yuvarlak halılardır. Her renginin bulunduğu bu modeli oturma odanız için düşünebilirsiniz.

Çocuk odaları için ise canlı renklerde tüylü halılardan tercih edebilirsiniz. Mutfaklarınıza ise benim önerim kendinde beyaz kabartmaları olan siyah yüzeyli halı modelidir. Farklılık arayanlara alışılmışı terk etmek isteyenlere çok harika olan bu halıları öneriyoruz.

 

Yuvarlak Halı Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir