Ev Dekorasyon Fikirleri

Yeşil ve Turuncu İle Dekore Edilen Ev Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız evimiz toplamda 57 metre kareden oluşan, banyo, yatak odası ve bir açık mutfaktan oluşuyor.

Evimizde pop art dekorasyon baz alınarak, gri, yeşil, turuncu, pembe ve siyah beyazın kullanılarak renkli bir ortam elde edilmiş.

Evimizde duvar renkleri beyaz iken diğer alanlarda canlı renkler tercih ediliş. Duvar dekorasyonunda ise yine  pop art tablolar tercih edilmiş.

Amerikan mutfak şeklide olan oturma odamız küçük olmasına rağmen doğru koltuk modelleri ile oldukça fonksiyonel bir oda olarak değerlendirilmiş.

Evimizde oldukça şık beyaz bir mutfak modeli tercih edilmiş. Bu modern beyaz mutfak yine turuncu ve yeşil renk aksesuarlarla canlandırılmış. Evimizi ayrıntılı olarak incelemek için esim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil ve Turuncu İle Dekore Edilen Ev Örneği  Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir