Ev Dekorasyon Fikirleri

Canlı Renklerle Dekore Edilen Modern ve Lüks Ev Dekorasyonu

Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz oldukça geniş, ferah ve göz alıcı bir dekorasyona sahip. Genel itibariyle canlı renklerin kullanıldığı, modern eşyaların tercih edildiği, oldukça iddialı bir ev.

Evimizin salonunda iki ayrı oturma alanı oluşturulmuş, yarım oda büyüklüğünde bir alan yemek odası olarak kullanılmış. Evimize hızlıca göz attığımızda oldukça renki bir daire olmasına rağmen, göz yormayan, abartıdan uzak fakat lüks, şıklığını sadeliğinden alan muhteşem ev dekorasyonuyla karşılaşıyoruz.

Evimiz de her nokta ince ince düşünülerek dekore edilmiş durumda. Odalar arasında geçiş yaptığımızda her alan bize adeta görsel şölen sergiliyor.

Evimizin bazı alanlarında kullanılan metal seperatorler, evin görselliğini hat safhalara çıkartmışlar.

Siz de 2014 dekorasyon trendlerine ayak uydurup renkli bir ev dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız. Bu ev dekorasyon örneğinden güzel fikirler elde edeceksiniz.

Canlı Renklerle Dekore Edilen Modern ve Lüks Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir