Yatak Odası Dekorasyonu

Yataş Baza Yataklar ile Yatak Odalarınıza Şık Seçimler

Geniş iç hacimleri, kullanışlı dizaynları ve birbirinden şık modelleri ile Yataş Bedding baza yatak ve baza başlıkları yatak odalarınıza yeni bir stil kazandırıyor.

Baza; ahşap ya da metal kullanılarak yapılmış ve deri ya da kumaşla kaplanmış, yatağın yerden yüksekte durmasını sağlayan yatak çerçevelerine verilen bir isim. Yatak odalarında genellikle çift kişilik baza yatak kullanılırken; çocuk, bebek ve misafir odalarında genellikle tek kişilik bazalar tercih ediliyor. Her alana uygun farklı ebat seçenekleri ile baza yataklar, yatak odalarına kattıkları şıklığın yanı sıra geniş iç hacimleri sayesinde de eşya saklanabilmesi için alan yaratarak yerden tasarruf da sağlıyor.

Her Eve ve Her Bütçeye Uygun

Özellikle küçük evlerde tüm alanı en verimli şekilde kullanmak oldukça önemli. Bazalı yatakların altında bulunan alan bir nevi gizli dolap işlevi görerek, battaniyeler, yedek misafir yorganları, yedek yastıklar veya mevsim geçişlerinde ortadan kaldırılacak giysiler için ideal bir saklama alanı oluyor. Üstelik çift kişilik ya da tek kişilik baza yatak seçenekleri ile her metrekareye uygun.

Sunduğu hem modern hem de klasik çizgilerle Yataş Bedding farklı zevklere hitap ediyor. Klasik tarzdan vazgeçemeyenler için, geniş depolama alanına sahip Rose Baza yatak, estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. 150 x 200, 160 x 200 ve 180 x 200 ebat seçeneklerinin yanı sıra deri ve kumaş döşeme alternatifleri de bulunan Rose seçilebilecek puf kombinasyonları ile de yatak odalarınıza ayrı bir hava katıyor. Tek ve çift kişilik baza yatak seçenekleri bulunan Marinel Baza ise şık çizgisi ve yüksek ayaklarıyla dekoratif bir depolama alanı olarak karşımıza çıkıyor.

Kaliteli Uykuya Yeni Bir Anlayış

Yataş Bedding yepyeni bir deneyim yaşamak isteyenler için Move-Up Master hareketli baza yatak ile kaliteli uykuya yeni bir anlayış getiriyor. Dünyanın en gelişmiş teknolojileri kullanılarak mükemmel uyku ve konforu bir arada sunan Move-Up Master hareketli baza yatak; baş, boyun, sırt, bel ve ayak olmak üzere 5 ayrı bölgesi hareket edebilen özel motor sistemine sahip. Bel hizasından ayarlanarak reflü ve uyku apnesi gibi rahatsızlıklara etkin çözüm sunan Move-Up horlama önleyici pozisyon ayarı ile sağlıklı ve rahat bir uyku sunuyor. Ayrıca ayarlanabilen baş ve ayak bölgeleriyle sağlıklı dinlenmeye ve kan dolaşımının düzenlenmesine de yardımcı oluyor.

Bazanız Yeterince Güvenli mi?

Yatak odalarımızın derli toplu durmasını sağlamasının yanında odalarımıza şıklık da kazandıran baza yatakların emniyeti de oldukça önemli. Açılıp kapanırken herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesi, kısa zamanda aksamlarının bozulmaması baza yatak seçiminde mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar. Özellikle çocuklu evlerde bu tarz önlemlerin daha fazla olması gerektiğini düşünen Yataş emniyet kilitleriyle takviye edilmiş, paslanma ve çürüme yapmayan çelik konstrüksiyon iç malzemelerinin yanı sıra içerisindeki amortisör ve makaslarla hem sizin hem de çocuklarınızın güvenliğini sağlıyor. Üstelik Yataş, her cebe uygun baza yatak fiyatlarıyla kaliteli uykuyu tüm evlere taşıyor.

Odaların Şık Tamamlayıcıları: Baza Başlıkları

Yataş Bedding’in sunduğu birbirinden farklı ve güzel baza başlıkları da yatak odalarınızdaki şıklığı tamamlıyor. Farklı bir tasarım arayanlar 20’den fazla renk seçeneği ve ölçü alternatifleri ile odanızın şık tamamlayıcısı olacak kare kapitoneli Verona başlığa mutlaka göz atmalı. Yatak odasında sadelik arayanlar için ise Luna Başlık farklı deri ve kumaş seçenekleri ile iyi bir seçenek. Luna Başlık da hem tek kişilik hem de çift kişilik bir baza yatak için özel ölçülere sahip. Kesintisiz ve daha kaliteli uykuyu, konforlu bir dekorasyon anlayışıyla oluşturduğu odalarında deneyimlemek isteyenler baza yatak, başlık ve tüm diğer tamamlayıcı aksesuarlar için Yataş Bedding’i ziyaret etmeli.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir