Mutfak Dekorasyonu

Mutfakta Dekorasyonu Bozan Kombilere Elveda

Kombi, evinizde hem ısınmanızı, hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayan pratik bir icat. Ancak günümüzde bu ihtiyacı gidermek yeterli değil; aynı zamanda estetiğe de önem vermek gerekir. Dekorasyonun ve iç mimarinin, önemini gün geçtikçe artırdığı çağımızda, tüketiciler artık evlerinde ve iş yerlerinde kullandıkları ürünlerin dekoratif olmasını da talep ediyor. Bu da üreticileri yeni tasarımlar yapmaya zorluyor. Eski kombiler göz yoran, hantal bir görünüme sahipken yeni nesil kombiler artık salonlarda dahi kullanılabildikleri için, çok daha küçük, zarif ve elegan olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ki insanlar kombilerin çirkin görüntüsü nedeni ile kombi dolabı yaptırıp, kombilerini tabiri caiz ise bu dolaplarda saklıyorlar. İyi bir kombi işlevselliğinin yanı sıra, bulunduğu ortama uyum sağlamasıyla da bir adım öne çıkandır. Buderus, insanların ihtiyaç ve isteklerini çok iyi bir şekilde analiz ederek modern tasarıma sahip olan kombi modelleri üretiyor. Bugün kombiler bir koltuk kadar, bir televizyon ünitesi kadar üstün ve güzel tasarlanmış olmak zorunda. İşlevsel, dekoratif aynı zamanda ekonomik ve tasarım kombiler deyince de karşımıza Buderus markası çıkıyor.

Buderus’un Farkı Nedir?

1731 yılında kurulan Buderus, “Geleceğin Isıtma Sistemleri” sloganıyla, gerek bireysel, gerekse ticari alanda geniş ürün yelpazesi ile sizlere hem kullanışlı, hem de şık çözümler sunuyor. Yoğuşmalı kombilerden boylerlere, oda kumandalarından güneş enerjisi sistemlerine ve ısıtma yan ekipmanlarına kadar pek çok inovatif ürünüyle hizmet vermeye devam eden Buderus, kombi ve yoğuşmalı kombinin olduğu kadar, yeniliklerin de mucidi! Yüksek enerji verimi elde edip masraflarınızı azaltmak isterken aynı zamanda dekorasyonunuzdan ödün vermek istemiyorsanız yoğuşma teknolojisiyle üretilen Buderus kombi modelleri tam size göre! 

Neden Buderus’u Seçmelisiniz?

Buderus yoğuşmalı kombilerde öncelikle korozyona dayanıklı özel Alüminyum-Silisyum alaşımı kullanılmıştır. Bu yönüyle baca gazı sıcaklıkları düşürülür, ardından baca gazı hacmi azaltılır ve böylelikle su buharı yoğuşturularak baca gazındaki enerji hapsedilir. Üstün yoğuşma teknolojisi ile, yüksek enerji verimi elde edilerek yakıt giderleriniz minimuma düşürülür. Elbette her modelin öne çıkan farklı özellikleri mevcut. Tasarımı, performansı ve enerji verimliliğiyle rakiplerinden sıyrılan Buderus yoğuşmalı kombilerin dikkat çeken özellikleri: 

* Logamax plus GB022i model kombi yüksek sıcak kullanım suyu kapasitesi, yüksek verimlilik, kompakt boyutu sayesinde kolay kurulum ve bakım imkanı sunar. Modern ve işlevsel tasarımı sayesinde isterseniz mutfağınızda, isterseniz salonunuzda kullanabilirsiniz. Bu model özellikle yeni kapak dizaynıyla ön plana çıkıyor. Göz alıcı ve işlevsel tasarımı, gelişmiş LCD ekranıyla göz kamaştırıyor. Ayrıca boyutları sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

* Logamax plus GB122i model kombi kompakt ve sağlam tasarıma sahip. Geniş modülasyon aralığı ve yüksek enerji verimliliği (A+ enerji etiketi) özellikleri ile öne çıkıyor. Bulunduğu ortama şık bir şekilde uyum sağlayan bu model, zarif ve fonksiyonel tasarımıyla göz dolduruyor.

* Logamax plus GB172i model kombi 24, 30 ve 35 KW ısıtma ve sıcak su kapasitesindeki farklı seçenekleri ile dilediğiniz mekanlar için model alternatiflerine sahip. Yüksek verim ve çok düşük gaz tüketimi ile (verim değeri yaklaşık %109), eşsiz titanyum cam ön panele sahip. Sağlam bir tasarım ile beraber, özel silisyum alaşımlı döküm eşanjörü ile yüksek enerji verimi sağlar yakıttan tasarruf etmenizi mümkün kılıyor. Titanyum özelliği hem çizilmeyi önler, hem de kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Beyaz haricinde estetik görünüşlü siyah renk seçeneği de bulunan model, arka plan aydınlatmalı grafik ekranı ile herkesi kendisine çekiyor.

* Logamax plus GB062 model kombi 24 KW ısıtma ve 30 KW sıcak su kapasitesi, yoğuşma teknolojisi ile çok yüksek verim ve çok düşük gaz tüketimi (verim değeri yaklaşık %109) sağlıyor. Yakıttan tasarruf sağlayan model, geniş modülasyon aralığı ile verimli çalışma imkanı da veriyor. Geniş arka aydınlatmalı LCD ekranı ile kolay okunabilme sağlarken modern tasarımı ile öne çıkıyor. Kombi sadece 300 mm’lik derinliğe sahip, bu özelliği ile tüm mekanlara uyum sağlıyor. 

* Logamax plus GB012 model kombi 25 KW ısıtma ve sıcak su kapasitesi, düşük gaz tüketimi (verim değeri yaklaşık %103) sağlıyor. Arka aydınlatmaya sahip yeni nesil LCD ekranı ise hem kolay okunmayı sağlıyor hem de kombiye estetik özellik kazandırıyor. Pratik ve modern tasarımlı ön panel üzerindeki ayar düğmeleri ile kullanım suyu ve ısıtma su sıcaklığı kolaylıkla ayarlanabiliyor.

* Logamax plus GB072 model kombi 30 KW sıcak su kapasitesi ve 24 KW ısıtma, yoğuşma teknolojisi ile üst düzey verim ve minimum gaz tüketimi ( verim değeri yaklaşık %109) sağlıyor. Özel bir tasarıma sahip alüminyum-silisyum alaşımlı döküm eşanjörü yakıttan tasarruf sağlıyor ve çok daha verimli çalışma kolaylığı sunuyor. Arka aydınlatmalı LCD ekran ile modern görünümü buluşturan model, fonksiyonel ön paneli ve şık, kompakt tasarımıyla göz dolduruyor. Hermetik veya bacalı olarak bağlanabilen Logamax plus GB072 hafif bir yapıya sahip.  

Avrupa’nın termoteknoloji konusundaki öncü markası Buderus; ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerine imza atarken, özelleştirilmiş çözümler sunuyor. Fonksiyon, performans konusunda uzman marka, kombi tasarımları ile öne çıkarken düşük yakıt tüketimi konusunda da cimriliği ile rakiplerinden sıyrılıyor. Siz de ısıtma ihtiyaçlarınız için Buderus’u ziyaret edebilir, fiyatlar için Buderus bayileri ile görüşebilirsiniz.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir