Ev Aksesuarları

Venedik Tarzı Dekoratif Aynalar

Venedik Aynalar el işçiliği ile ve cam üfleme tekniğiyle, her parça tek tek işlenerek yapılırlar. Cam üfleme yıldan beridin babadan oğula geçen zor bir zanaat. Ayrıca çok kaliteli ve pahalı malzemelerle çalışmak gerektirdiği içinde maliyetli bir iştir.

Sadece bu aynaları almak için insanlar, dünyanın her yerinden İtalya’ya geldiğini de söylemden geçemeyeceğiz.

Evinizin hangi alanına bu aynadan eklerseniz ekleyin, o alanın havası bir anda değişerek bir stil ve kişilik kazanacaktır. Fakat bu aynalar özel ürünler oldukları için, dekorasyonunda hak ettikleri ilgiyi almaları için özenle yerleştirmeniz gerekmektedir. Hangi alana koyarsanız koyun, doğru yerde ve doğru parçalarla birlikte sergilemeniz gerekmektedir.

 

 

 

Venedik Tarzı Dekoratif Aynalar Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir