Banyo Dekorasyon

Uzun Lavabo Modelleri

KULLANIŞ VE GÖRKEM BİR ARADA

Lavabo anlayışını tamamen değiştiren ve evlerin banyolarına şık bir görünüm getiren uzun lavabolar çokça tercih edilir oldular. Geniş ve uzun oldukları için el yüz yıkama esnasında etrafın ıslanmamasını da sağlayan uzun lavaboların temizliği de diğerlerine nazaran kolaydır.

Uzun lavabo modelleri o kadar çok ki hangisini anlatalım doğrusu bilemedik. Biz yine sizler için en moda olan modellerden başlayalım. Tıpkı mutfak tezgâhlarında olduğu gibi cam lavabolar bu sene çok moda.

Görünümü itibari ile şık olan ve sağlık açısından da tereddütsüz tavsiye edebileceğimiz cam lavabolar sizlerinde hoşuna gidecektir. Yine kimsenin hayır diyemeyeceği seramik lavabolar ve modelleri harika duruyorlar. Yine senenin modası olan ahşap görünümlü lavabolarda hem otantik hem de şıklar.

Uzun Lavabo Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir