Ev Dekorasyon Fikirleri

Ünlü Mimar Ian MacDonald’ ın Tasarımlarından Örnekler

Toronto merkezli mimarlık bürosunun sahibi olan Ian MacDonald alanında çok sayıda ödül almış, başarılı bir mimar. Her tasarımında bir birinden farklı uygulamalar ortaya koyan mimar, bazen tamamen klasik, bazen modern, bazen ise yeni ile eskinin karışımlarıyla karşımıza çıkabiliyor.

Mimar genellikle aldığı işlerler de iç ve dış tasarım yanında peyaj düzenleme ile birlikte anahtar teslim işlere imza atıyor.

Mimarın en büyük özelliği evi ve odaları çok iyi konumlandırması. Her odadan her alandan ve her manzaradan maksimum düzeyde faydalanabiliyorsunuz.

Ünlü mimaın tasarımlarını incelemek ve kendi evinize uygulayabileceğiniz fikirler elde etmek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Ian MacDonald Tasarım Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir