Ev Dekorasyon Fikirleri

Mavi ile Kırmızının Kusursuz Uyumu

Açık mavi ile kırmızı mükemmel bir renk kombinasyonudur. Hem  eski tarz dekorasyona hemde modern dekorasyona uyum sağlayabilen bir kombinasyon olması mavi ile kırmızıyı daha çok kullanmamıza olanak sağlıyor.

Mavi- kırmızı kombinasyonu uygularken sakin,huzurlu bir tarz çalışabileceğiniz gibi cesur, enerjik bir dekorasyonda uygulayabilirsiniz.

Kırmızı ile mavi kambinasyonu ister oturma odanızda isterseniz banyoda isterseniz mutfakta kolayca kullanabilirsiniz. Peki kombinasyonu nasıl uygulayabilirsiniz;

-İsterseniz maviyi temel renk olarak kullanarak kırmızı eşyalar ile tamamlayabilirsiniz.

-İsterseniz temel renk olarak beyazı tercih ederek, kırmızı ve maviyi tamamlayıcı renk olarak kullanabilirsiniz.

-Dilerseniz de her ikisini eşit tonlarda kullanabilirsiniz.

Kırmızı ve mavi kombinasyonlu dekorasyon örnekleri galerimize göz attığınızda nasıl kullanabileceğinize dair güzel fikirler elde edeceksiniz.

Kırmızı  Mavi Kombinasyonlu Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Amerikan mutfakları konusunda gerçekten iyi resimler var 2017 amerikan mutfak modelleri konusu gerçekten güzel olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir