Diğer

Ucuz Ev Dekorasyon Ürünleri

1.Mumluklar

Ucuz Ev Dekorasyon Ürünleri

Kendi evinizde yapabileceğiniz ve pek de maliyeti olmayan bu mumluklar odalarınıza renk katacak cinsten. Bu görsel bir örnek niteliğinde çünkü rengi, şekli ve kullanılan ürünler sadece sizin zevklerinize kalmış durumda. Dışardan bir dal parçası ve birkaç eski mum işinize yarayacaktır. İlla resimdeki demirlere ihtiyacınız yok direk mumları üstüne de yapıştırabilirsiniz.

2.Kütükten Tablo

Ucuz Ev Dekorasyon Ürünleri

İnanın tek yapmanız gereken gittiğiniz bir piknikten odun parçaları bulmak ve bir yapıştırıcı edinmek. Biz yapıştırıcı olarak silikonu öneriyoruz çünkü işlemi daha kolay ve daha hızlı kılıyor. Bulduğunuz odun parçalarını istediğiniz gibi yerleştirip salonlarınızda çok otantik bir görünüm yakalayabilirsiniz bizden söylemesi. Ucuz ev önerileri için sunduğumuz seçeneklerle evinizi çok güzelleştirebileceksiniz.

3.Dekoratif Şişeler

Bu odalarınıza renk katacak ucuz ev dekorasyon ürünleri yapmak çok kolay. Herhangi bir şişe ve evdeki boncuklar, kalan boyalar, simler, bitmiş ojeler işinizi görebilir. Fikir bizden gerisi sizin hayal gücünüzden.

4.Kozalak Yaprakları

Kozalak yaprakları gerçekten neyi kaplarsanız kaplayın çok elit bir görüntü yaratıyor. Mumluklarda, kutularda, çerçevelerde, kalemliklerde ve birçok eşyayı kaplamada kullanılabilir. Kozalak yapraklarını dikkatli bir şekilde kopartarak ve bir silikon yapıştırıcıyla bu görüntüyü yakalayabilirsiniz. Eminiz salonlarınızda ve yatak odalarınızda çok romantik bir görüntü olacaktır. Ucuz ev dekorasyon resimleri ile önerilerimizi size görsel olarak da sunuyoruz.

5. Teneke Kutular

Özellikle çalışma odalarına renk katacak bu görüntüyü elde etmesi gerçekten çok kolay ve çok ucuz. Biten konservelerinizin ve salçalarınızın teneke kutularını biriktirip boyayıp duvara monte etmek yeterli. İsterseniz metalik isterseniz boyayıp asabilirsiniz içine kalemler, mumlar konulup ayrıca üstüne fotoğraf da yapıştırabilirsiniz.

6. Lastikten Sehpalar

Bu hoş görüntü için gereken malzemeler; hasır ip, silikon tabancası, aynı boyut kesilmiş bir tahta parçası ve eski bir otomobil lastiği. İster sehpa olarak kullanın ister üstüne yastık dikip puf yapın. Ama her türlü evinizdeki her odaya muhteşem bir uyum sağlayacağı kesin.

7. El Yapımı Ucuz Abajurlar

Gereken malzemeler; bir balon, istediğiniz türde bir ip ve şeffaf tutkal. Bu tarz avizeler gerçekten şu an çok moda ve revaçta tek yapmanız gereken balonu şişirip, ipleri dolayıp, yapıştırıcı sürüp, kurumasını beklemek.

8. Taş Oyması

Aslında göründüğü kadar zor değil tek yapmanız gereken düz dekoratif taşlar bulup onları matkapla şekillendirmek. Evet biraz emek istiyor ama sonucu salonlarınızda paha biçilemez bir görüntü olacak.

9. El Yapımı Kitaplık

Bu görüntü gerçekten çok orijinal bir görüntü. Birkaç tahta parçası edinip kitaplarınıza güçlü bir ip bulun. Son olarak tahtaları istediğiniz gibi duvara monte edip kitaplarınızı asın ve bu orijinal görüntüye sizde ulaşın. Bu görüntü gerçekten kolay, ucuz ve mükemmel.

10. El Duvar Süsleri

Özellikle çalışma odalarınızı böyle üç boyutlu kendi ellerinizle yaptığınız süslerle süsleyebilirsiniz. Biz size örnek olarak bu tatlı kalpleri gösterdik ama siz hayal gücünüz sayesinde farklı daha güzel şeyler yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan şey makas, karton ve duvardan tekrar çıkabilecek yapıştırıcı stickler.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir