Diğer

Üçgen Evler Ne Kadar Kullanışlı ? Üçgen Ev İç Dizaynı

Türkiye’de son dönemlerde popüler olmaya başlayan, yurt dışında uzun süredir severek kullanılan üçgen evler hayatımıza iyiden iyiye girmeye başladı. Özellikle tatil beldelerinde “bungalow” olarak bilinen bu yeni tarz üçgen yapılar, tatilcilerinde yeni gözdesi olmuş durumda. Doğa içerisinde kendini kabul ettiren bu yapının acaba avantaj ve dez avantajları nelerdir ? Kullanışlı mı yoksa problemli mi ?

 

OYapılmış ve hali hazırda kullanılmakta olan bir üçgen evin, yaşam alanları ile ilgili görselleri sizler için derledik. Kendi yaşadığınız evlerle kıyasladığınız zaman, ne gibi avantaj yada dezavantajları var daha kolay karar verebilirsiniz.

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir