Banyo Dekorasyon

Trend Fayans Modelleri

Yıllar geçse de, banyolarımız yada mutfaklarımız için tercihlerimiz değişmiyor ve bu tercihlerimizi her zaman fayanslardan yana kullanıyoruz. Fayans modelleri yıllar içinde değişti, gelişti ve gönlümüzde yer kazandı. Bu yılın en güzel ve en trend fayans modelleri çeşitlerini incelemeye ne dersiniz? Gelin hep birlikte hem normal fayans modellerine hem de yer fayans modellerini hep birlikte inceleyelim.

Bu yılın en güzel fayans modellerinin başında desenli fayans modelleri gelmektedir. Desenli fayans modelleri hem duvar için rahatlıkla kullanılmakta, hem de yer de kendine yer bulabilmektedir. Desenli fayans modelleriyle yaşadığınız alanı daha büyüleyici hale kolaylıkla getirebilirsiniz. Gidin, görün ve deneyin, görür görmez aşık olacaksınız. Desenli fayans modellerini denedikten sonra banyonuz, mutfağınız yada yaşam alanlarınızın nasıl değiştiğine inanamayacaksınız.

Desenli fayans modelleri arasında en çok sevilen ve alışılmışın dışına çıkan bir diğer fayans modeli ise incelediğinizde hepinizin aşık olacağına inandığım en güçlü modellerden birisi, altıgen fayans modelleri. Bu fayans modelini özellikle yer fayans modelleri arasında en güçlü model olarak görebilirsiniz. Altıgen fayans modeli, yer fayans modeli olarak kullanıldığında mekana hem derinlik kazandıracak, hem de yaşam alanlarınızı daha da farklılaştıracak. 2017 yılının en güzel ve en özel modellerinden bir tanesi.

Üç boyutlu modeller yaşamamızın her alanına girmeye ve insanlar arasından sıkça tercih edilmeye başlandı. Bu fayans modellerinde neden olmasın ki diyorsanız eğer merak etmeyin bu yıl üç boyutlu fayans modellerini, hem yer fayans modelleri arasında çeşit çeşit bulabilirsiniz. Üç boyutlu fayans modellerini yaşam alanlarınızda kullandıkça baş döndürücü tasarımlar yaratabilirsiniz. Trend fayans modellerinin yaşam alanlarına nasıl yakıştığına inanamayacaksınız.

Fayans modelleri de gelişen teknolojiye ayak uydurmaya devam ediyor. Gelişen teknoloji sayesinde değişik maddeler içeren fayans modellerini de bulabilirsiniz. Artık sadece seramik fayans modelleri değil, ayrıca cam fayanslar, hatta metal fayanslar bu yılın modası arasında yerini buluyor.

Metal fayanslar sayesinde göz alıcı banyolar yada mutfaklarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Metal fayansları dilerseniz, dilediğiniz yaşam alanlarının küçük bir yerinde yada tam tersi tüm alanda rahatlıkla kullanabilir ve diğerlerinden ayrılan alanları kolaylıkla evinizde yaşatabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir