Ev Dekorasyon Fikirleri

Şömine Önü Dekorasyon Fikirleri

Şömineler bulunduğunuz mekanlara nostaljik hava katan çok şık ürünlerdir. Dekoratif de olsa, işlevsel de kullanılsa çok farklı modellerde bulunan şömineler kullanıldıkları mekânlara farklılık katacaklardır. Evinize kattığı sıcaklığın yanında son dönemlerdeki modern tasarımları ile de çok şık dekorasyon fikirleri oluşturabilecektir.

Özellikle salon dekorasyonlarında çok özel alanlar oluşturan şöminelerin bulunduğu mekânı komple özelleştirmek için farklı aksesuarlar da kullanarak çok estetik dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. İki yana konumlandıracağınız şamdanlar görünümde çok hoş ayrıntılar olabilirken odun şeklinde biblolarda nostaljinize derinlik katabilecektir.

Geniş, büyük mumlarla da oldukça modern görünümler elde edebilirken şöminenin önüne dizeceğiniz kırlentler ya da büyük oturma minderleri ile keyifli çay sohbetlerine eşsiz mekânlar oluşturabileceksiniz.

Biz sizler için bir birinden özel şömine önü dekorasyon örneklerini resim galerimizde bir araya getirdik. Galerimizi ziyaret ederek kendi şömineniz için ilham alabilirsiniz.

Şömine Önü Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir