Genel Dekorasyon

Marshall 1001 Renk Kartelası

Dekorasyondaki parlak fikirler bulunduğunuz mekânı çok daha yaşanılır hale getirir. Özellikle duvar boyaları evinizin daha aydınlık, daha ferah görünmesine yardımcı olan çok önemli püf noktalarıdır.

  Marshall kalitesini ve yılların tecrübesini birleştirerek kendi alanında farklı bir uygulama ile çok daha bol çeşit sunmanın yanında bayilerde gereksiz ürün stoklamanın da önüne geçmiştir.

Aradığınız rengi, size sunulan 1001 çeşit renk kartelâsından seçerek renk kodu boyayı oluşturacak makineye girilir. Seçtiğiniz renk beş dakika içerisinde hazırlanarak size teslim edilmektedir.

Özellikle oluşturulan sınırsız renk seçenekleri ile aradığınız ama bulamadığınız birçok rengi bulabileceğiniz gibi, çok farklı orijinal renk seçenekleri ile de kullandığınız her mekânda istediğiniz konsepti oluşturabileceksiniz.

Ayrıca 1001 renk kartelası sayesinde artık renk tutmama gibi bir olay yok. Her renk her zaman aynı tonda ve aynı kalitede tam istediğiniz gibi çıkıyor.

 

Marshall 1001 Renk Kartelası Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir