Mutfak Dekorasyonu

Şık Mutfak Masa Örtü Modelleri

Şıklık farklı aksesuarların birbirini tamamlayan özellikleri bir arada kullanıldığında göz alıcı boyutlara kadar ulaşmaktadır. Masa örtüleri ise hanımların en çok önem verdiği aksesuarlardandır.

Günlük kullanım için mutfak temalı yüzlerce çeşit bulabileceğiniz gibi şık davetlerde kullanmak için runnerlar, peçetelikler, amerikan servis ayrıntıları ile yemek sofranızı eşsiz bir tabloya dönüştürecektir.

Gümüş rengi masa örtüsünün üzerine farklı kesimlerde kullanacağınız servisler ve peçeteliklerle modern bir görünüm elde edebilirken klasik görünümler için dantellerle süslenmiş masa örtüleri çok estetik bir görünüm sağlayacaktır.

Şık ayrıntılar olarak ışıl ışıl altın renkleri veya gümüş aksesuarları kullanılabilmektedir. Son dönemlerde ise ihtişamlı masalar için altın ve gümüş renkleri kullanılsa da rengârenk örtülerle çok daha eğlenceli masalarda hazırlanabilmektedir.

Mutfak Masa Örtüsü Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir