Diğer

Homend DustBreak 1224 Torbasız Elektrik Süpürgesi

Bugün sizlere yaklaşık 3 hafta önce aldığım Homend elektrik süpürgesinden bahsedeceğim. Biliyorsunuz ki kendim almış olduğum ve internette fazla bilgi bulamadığım ürünler hakkında kullanıcı yorumları olarak sizlere faydalı olması için, payaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Öncelikle Homend markası en çok sevdiğim markalardan olan Esse’den dolayı aşikardım. Eski elektrikli süpürgemin bozulmasının üzerine yeni bir elektrikli süpürge arayışına girdim ve kendim için en uygun modeli aramaya başladım. Hiç aklımda olmayan bu model nedense bende bir alıp deneme dürtüsü oluşturdu. Aslında çok daha bilindik markaların bilindik süpürgelerini alma taraftarıydım. Fakat diğer markalar arasında seçim yapamazken 5 dakika içinde bu süpürgeyi almaya karar verim. Bu kadar çabuk karar vermemde etken elbette ki kendi sitesinde 374Tl olan fiyatının Media Markt’ta kargo dahil 153 tl gibi bir rakama bulmuş olmamdı. Kötü çıkarsa çok pahalı olmadığı için üzülmeyecektim, iyi çıkarsada çok ucuza aldım diye sevinecektim. Çünkü elektrik süpürgesi için 600Tl gibi bir bütçe ayırmıştım.

Cuma günü akşam verdiğim siparişim salı günü sabah elimde oldu. Kutuyu açarken sizlerle paylaşırım düşüncesi ile hemen fotoğraflamaya da başladm. Homend Dustbreak 1224 Süpürgenin teknik özllikleri kendi sitelerinde

Torbasız

2000 W

350 W Çekiş Gücü

2 lt Toz Kapasitesi

3. Jenerasyon Cyclone Teknolojisi

HEPA Motor Koruma Filtresi

Krom Teleskopik Boru

ve Klik Montaj Sistemi

Tek Tuşla Toz Haznesi Temizleme

Kauçuk Tekerlek

Hız Kontrol Düğmesi

olarak belirtiliyor. Bunların haricinde toz haznesi dolduğunda uyarı göstergesi gibi özellikleri de var.

Kendi izlenimlerime gelecek olursam gayet hafif bir ürün fakat malzemesi çok ince ve bana çok kaliteli hissi uyandırmadı, yürümesi zorluyor ve arada bir çekmek gerekiyor. Çekim gücü gayet iyi ama çok ileri boyutta değil fakat normal bir ev kullanımı için gayet ideal diyebilirim.

Ben çekim gücü yavaşlamasını henüz yaşamadım, muhtemelen bunda her kullanımdan sonra toz haznesini boşaltıyor olmam en büyük etkenlerden biridir. Genel itibari ile memnun olduğum süpürgeden memnum olmadığım taraflarını söyleyecek olursam. Bundan önce su hazneli elektrikli süpürge kullanıyordum ve süpürgemden olduka memnundum, tek sıkıntısı her seferinde acil işim dahi olsa o hazneyi boşaltmadan temizliği bitiremiyor olmamda, yoksa çok kötü bir koku oluşuyordu. Bu süpürgede de her seferinde boşaltma yaptığım halde dışına dahi toz veriyor ve toz haznesinin her yeri toz içinde kalıyor ve boşaltma sonrası yıkama yapmam gerekiyor. Filtreyi de her iki kullanımdan sonra yıkıyorum ve kötü tarafı çok geç kuruyor ve yıkadığım günün ertesi günü makineyi kullanmıyorum. Toz haznesini boşaltırken içerisinde kalan toz ve kıllara mecburen elle müdahale etmek gerekiyor ve bu benim çok hoşuma gitmiyor. Bunun haricinde üründen başka memnuniyetsizliğim yok.  Ama bazen keşke daha üst modelini alsamıydım dediğimde oluyor.

Homend DustBreak 1224 Torbasız Elektrik Süpürgesi Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir