Ev Dekorasyon Fikirleri

Rustik Tarz Mobilyalar Kullanılan Ev Dekorasyon Örneği

Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız ev dekorasyon örneği tam kelimeyle mükemmel. Ev genelinde rustik tarzda modern eşyalar kullanılmış.

Ev dekorasyonunda temel renk olarak gri tercih edilirken, sıcak sarı tonları ve açık mavi tonları ile dekorasyona hareket kazandırılmış.Kullanılan renkler tam gerekli olan tonda ve gerekli miktarda kullanılmış. Ev dekorasyonunun çok profesyonelce olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Ev dekorasyonunu incelediğimizde her eşyanın alışılagelmişten farklı olduğunu görüyoruz. Hemen hemen her eşyada bir rustik tat bulunmakta. Özellikle koltukların ayakları ve kolları oldukça orjinal.

Banyo dekorasyonunu incelediğimizde burada ki mobilyalarında rustik tarzda seçildiğini görüyoruz.

Bu farklı ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Rustik Tarz Mobilyalar Kullanılan Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir