Ev Dekorasyon Fikirleri

Lüks ve Geniş Ev Dekorasyon Örneği

Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız evimiz oldukça göz alıcı ve son derece lüks. İlk gördüğümüz anda kesinlikle bu evi sizinde görmenizi istedik.

Evimizde oldukça geniş bir salon, iki yatak odası, bir büyük mutfak ve iki adet banyo bulunmakta. Salon oldukça büyük olduğu için iki farklı oturma alanı dekore edilmiş ve biri salon diğeri de oturma odası olarak düşünülmüş.

İki oturma alanında bir biriyle ve genel dekorasyonla uyumlu koltuk takımları kullanılmış. Evin genel renklerine bakıldığında oldukça geniş bir renk paletine sahip olduğunu görüyoruz.En çok dikkat çeken renk ise mor ve sarı.

Evde kullanılan her şey 2014 ev dekorasyon modasına tamamen uyumlu ve oldukça lüks. Evimizi ayrıntılı incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Lüks ve Geniş Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir