Ev Aksesuarları

Puf Orta Sehpa Modelleri

Son senelerde dekorasyon trendlerine yetişmek o kadar zor bir hal aldı ki. Bugün bir şey moda iken yarın başka bir şey moda oluyor. Fakat iki- üç yıldır puf orta sehpa modelleri modasını kaybetmiyor, hatta bu yıl oldukça karşımıza çıkacak.

Puf orta sehpa yine kendi evimde oldukça severek kullandığım bir ürün. Fakat sorarsanız kullanışlı mı? diye, normal orta sehpalar kadar tabii ki değil. Fakat unutulmaması gereken şey aslında orta sehpalara salonlarda çok fazla ihtiyaç duyulmaması, dekoratif amaçlı kullanıyor olması. Çünkü ikramlarımızı misafirlerimize rahat bir şekilde sunmak için zaten, zigon sehpa kullanıyoruz. Bu nedenle ben kullanış kısmına takılmadan, severek kullanıyorum. Hani derler ya tekrar almam gerekse tekrar alırmıyım, KESİNLİKLE evet. Bu arada söylemeden geçmeyim benim puf sehpam, sehpa görevi yerine misafirlerim çocukları için oturma alanı işlevini daha çok yerine getiriyor.

Eğer sizler sehpa görevini de istiyorsanız, puf görünümlü kenarları kapitoneli, üstü camlı orta sehpa modellerini de tercih edebilirsiniz. Resim galerimizde bu sehpaların da örneğini görebilirsiniz. Bu puf görünümlü orta sehpa modeline de evimde yer verdim. Oturma odamda kullanıyorum ve bu üründen de gayet memnunum.

Puf Orta Sehpa Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir