Diğer

Patchwork Halı Modelleri

Eskilerin kırk yama olarak bildiği şimdilerde ise patchwork olarak tabir edilen; farklı kumaşların bir uyum ve düzen içerisinde birleştirilme tekniği halı tasarımlarında da kendine yer etti.

Patchwork halı modellerini incelediğimizde neredeyse bütün markaların yeni halı koleksiyonlarında yer verdiklerini görüyoruz. Her türlü dekorasyona uyarlayabileceğiniz bu halı modelleri ile ev dekorasyonunuza farklılıklar katabilirsiiz.

Dekor cenneti olarak sizler için farklı markaların patchwork halı modellerini bir araya getirdik. Resim galerimizi ziyaret ederek bir birinden şık halı modellerini inceleyebilirsiniz.

 

 

Patchwork Halı Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir