Ev Dekorasyon Fikirleri

Parlement Mavisi Ev Dekorasyonu

GÖKYÜZÜ GİBİ ORTAM

Yeni ev kuranlar ve evlerinin dekorasyonunu değiştirmeyi planlayanlar parlement mavisini dekorasyonda düşünmelisiniz. Aydınlık ve başarılı bir dekorasyon için bu renk ideal bir seçenek olabilir.

Beyaz renkte olan mobilyalarınızın üzerine bu renkte hazırlanmış kırlentler kullanmanız halinde ortaya çıkacak olan görüntü sizleri de şaşırtacaktır. Yine parlement mavisi dekoratif ürünler renkleri itibari ile ortama canlılık katacaklardır.

Her rengin içerisine kolayca uyum sağlayabilecek olan bu renk baygınlık veren dekorasyonun içerisinde kullanılması halinde canlılık verecektir. Amerikan pencere kenarlarına yine bu renkte olan berjerler kullanılabilir.

Bu sayede manzara zayıfta olsa gökyüzü çok yakınmış gibi bir hava verecek, iç açıcı görünümü ile huzur dolu bir dinlenme sağlatacaktır.   

Parlement Mavisi Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir