Genel Dekorasyon

Öğrenci Evi Dekorasyonu

Bazı öğrenciler yurtta kalmayı tercih ederken bazıları da birkaç arkadaş toplanıp öğrenci evi tutma yoluna başvuruyorlar. Öğrenci evleri genelde bir artı bir veya iki artı bir tarzında olmaktadır.

Öğrenci evi dekorasyonunda öncelik duvar boyası, güzel, canlı ve şık bir duvar boyasından sonra boyaya uygun karizmatik bir çalışma masası ve bir yatağın arkasından, odada bazı süs ve duvar süsleri düşünülebilir.

Yine bir duvara soy ağacı şeklinde şık bir tasarım olan aile fotoğrafları eklenebilir. Yada öğrencilik hayatına ait fotoğraflar eklenebilir. Zeminde de şık bir serflor kaplama yapılabilir.

Odanın bazı yerleri de otantik antika objelerle desteklenerek görsellik konusunda adım atılabilir. Öğrenci evi dekorasyonu gayet basit ve şık olabilir.

Öğrenci Evi Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir