Ev Dekorasyon Fikirleri

Nötr Renklerle Dekore Edilen Lüks Ev Örneği

Bugün sizlerle tamamen nötr renklerle dekore edilen bir ev dekorasyon örneği paylaşacağız. Evimiz oldukça lüks bir villa. 3 katlı villamız çok büyük olmamasına oldukça şık ve zarif.

Ev dekorasyonunda nötr renk gruplarından kahve tonları, bej tonları ve gri tonları tercih edilirken, ara ara siyaha da yer verilmiş. Evimizin genel dekorasyonu modern çizgilerden oluşuyor. Bütün alanlarda modern tarzlı eşyalar ve aksesuarlar tercih edilmiş.

Evimizi incelediğimizde nötr renkler kadar cam yüzeylere de ağırlık verildiğini görüyoruz. Özellikle koridor duvarları cam olarak tercih edilmiş ve şeffaf bir ev ortamı oluşturulmuş.

Evimizi tarif ederken aslında minimalist kelimesini kullanmak da yerinde olur. Gereksiz ve abartılı bir eşyaya, bir nesneye rastlamak imkansız.

Bu zarif ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Nötr Renklerle Dekore Edilen Lüks Ev Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir