Ev Dekorasyon Fikirleri

Apartman Tripleks Muhteşem Ev Dekorasyonu

Bugün bu yazımızda sizlerle mükemmel ötesi bir ev dekorasyon örneği paylaşacağız. Evimiz 40 katlı bir binanın son üç katında bulunmakta. Evimizde toplam 4 yatak odası, her odada bir banyo ve çok şık iki salon, ir mutfaktan oluşuyor.

Evimiz gerçekten tam anlamıyla göz alıcı bir dekorasyona sahip. Genel itibariyle modern eşyalar ve mobilyalar kullanılan evimizin dekorasyonunda ayrıca modern şöminelere de farklı odalarda rastlıyoruz.

Evimizin iç dekorasyonunda beyaz renk ile beraber huş (açık ahşap) rengi temel renk olarak tercih edilmiş. Tamamlayıcı renkler olarak da genel itibariyle soft renkler kullanılmış.

Evimiz hakkında aslında çok fazla söylenecek söz bulamıyoruz. Tek kelimeyle mükemmel bir ev. Ev dekorasyon örneğimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Apartman Tripleks Muhteşem Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir