Ev Aksesuarları

Mutfak Saati Modelleri

Zaman her yerde önemlidir. Ama söz konusu mutfaklar olunca zaman daha da önemli oluyor. Hem yemeği akşama yetiştirme hem de yemeğin pişme süresini ayarlamak için hem de çok önemli. Ayrıca renk renk duvar saatleri en çok mutfaklara yakışıyor olması ayrı bir nokta.

Bir de mutfaklar için özel tasarlanan cıvıl cıvıl saat modelleri olunca, mutfak duvarlarını saatsiz bırakmak haksızlık olacaktır. Sizlere en güzel mutfak saati modellerini bulduk. Kimisi özel tasarım kimisi ise eski mutfak eşyalarından geri dönüşüm yoluyla saate dönüşmüş modeller. Hepsi bir birinden güzel olan modellerimizi resim galerisinde bulabilirsiniz.

 

 

 

Mutfak Saati Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. kalpli ipli kırmızı perde almak istiyorum.ölçüsünü ,fiyatını öğrenmek istiyorum.kapıda ödeme var mı?tsk

  2. Merhaba biz ne yazık ki satış sitesi olmadığımız için fiyat bilgisi veremiyoruz. Fakat beğendiğiniz ürün şuan bütün perdecilerde bulunan kolaylıkla sahip olacağınız bir ürün saygılar

  3. Halat gorunumlu ip perdeyi nerede bulabilirim.Bilgi verebilirseniz memnun olurum. Iyi calismalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir