Mutfak Dekorasyonu

MUTFAK PERDE MODELLERİ

Ev dekore edilirken mutfağa genellikle diğer bölümlerden daha az önem verilir. Ancak mutfak evin önemli bölümlerindendir. Perde seçiminde daha yumuşak ve sade modeller tercih edilmelidir.

Mutfak perde modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken detaylar; minimum yer kaplaması, ışığı geçirmesi ve mutfak dekorasyonuna uyumlu renklerin tercihidir. Canlı renkler tercih edilmeli, kolay temizlenebilir olmalıdır.

Mutfak perde modelleri çok çeşitli modeller barındırmaktadır. Genel olarak zebra stor perde kullanılmaktadır. Son dönemde en çok tercih edilen modeldir.  Baskılı perdeler mutfak için oldukça uygun ve temizliği kolaydır.

Mutfak için uygun olan diğer perde modelleri arasında dikey perde ve Japon perde de bulunmaktadır. Japon perdenin diğerlerinden farkı bantlarının daha geniş ve sabit olmasıdır. Mutfak için uygun perdeler arasındadır ve kolay temizlenir.

Mutfaklarda kullanılan en şık perde modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

MUTFAK PERDE MODELLERİ RESİM GALERİSİ

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir