Mutfak Dekorasyonu

Mükemmel Tasarımlı Mutfak Modeli

Bu mutfak tasarımımız üst düzey lüks bir tasarıma sahip. Bu mutfağımızın tasarımında ahşap, cam, tuğla aynalı paneller ve neon ışıklar kullanılmış. Bütün mobilyalar modern çizgilere sahipler.

Mutfağımız küçük bir mutfak fakat o kadar fonksiyonel ki bu mutfakta yok diye bir kavram yok.

Mutfağımızda bir duvarda tamamen ahşap paneller kullanılırken diğer duvarda koyu renkli tuğlalar kullanılmış. Mutfakta genel itibariyle koyu renkli eşyalar kullanılmış.

Ruh halinize göre değiştirebileceğiniz ışıklarda bulunmakta. Düşünülmeyen bir nokta yok bu mutfakta. Mutfağımızın ayrıntılı resimleri galerimizde

Mükemmel Tasarımlı Mutfak Modeli Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir