Ev Dekorasyon Fikirleri

Muhteşem Teraslı Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız ev dekorasyon örneğimiz için söylenecek çok şey olmasına karşın,biz ilk önce terastan bahsetmek istiyoruz.Teras desek de aslında kendisi tam anlamıyla bir bahçe. Mükemmel bir peyzaj uygulanan teras dekorasyonu gerçekten göz alıcı ve huzur verici.

Evimizin iç dekorasyonuna baktığımızda, renkli ve modern bir dekorasyon uygulandığını görüyoruz. Renkler profesyonelce kullanılmış. Ev dekorasyonunda çok fazla renk olmasına rağmen, göz yormadan, karışıklığa sebep olmadan çok doğru kullanılmış.

Ev dekorasyonunda ayrıca, salon duvarında kullanılan, mavi duvar boyası dikkatimizi çekiyor. Yine, gösterişli bir renk ve büyük alan kaplamasına karşın bu mavi duvarda rahatsızlık vermiyor.

Evimizin yemek odası bölümünde kullanılan cam yemek masası belki de evin en göz alıcı eşyası konumda.

Biz sözü fazla uzatmadan sizleri bu güzel ev dekorasyon örneğiyle baş başa bırakıyoruz.

Muhteşem Teraslı Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir