Mondi Mobilya Oturma Grupları

Oturma grupları tasarımları seçerken göz önüne alınması gereken bir çok nokta vardır. Salonunuzun büyüklüğü, şekli yani kare mi dikdörtgen mi l şeklinde mi olduğu, oda içerisindeki pencere sayısı, ışık alıp almadığı gibi noktalar. Dekorasyon yapılırken yılın modası ya da renkleri dikkate alınsa da temelde en önemli olan sizin nasıl bir dekorasyona ihtiyacınız olduğudur. Mondi mobilya oturma grupları içinde kanepeler, berjerler, salon koltuk takımları gibi birbirinden farklı mobilya grupları yer alır. Oluşturmak istediğiniz tarza göre hangisi uygunsa onu seçebilirsiniz.

Geniş salonlara kocaman koltuk takımları

Evinizin en büyük alanı salononuz ise ve siz de bu alanı alabildiğine kullanmak istiyorsanız, kocaman kolları olan hatta varaklı tasarımlardan oluşan koltuk takımları tam size göre. Mobilya kampanyaları düğün paketleri içinde de yer alan, dilediğiniz şekilde renklerini desenlerini belirleyebildiğiniz bu takımları indirimli fiyatları ve taksitle de alabilirsiniz.

Geleni gideni eksik olmayanlara, kanepe takımları

Kanepe takımları deyip geçmemek lazım, artık kanepeler de en az klasik koltuk takımları kadar gösterişli ve şık. Geniş ya da dar bir salona rahatlıkla yerleştirilebilecek, oturma odasında televizyon karşısında bol bol vakit geçirenlere konfor sağlayabilecek kanepe takımları. Açılabilir olması ve açıldığında kocaman yataklar haline gelmesi, misafiri bol evler için çok büyük bir avantaj. Aynı zamanda kanepeler altı açılabilir ve tıpkı baza gibi depo alanı olarak kullanılabilir.

Küçük alanlar için büyük dekorasyon fikirleri, köşe takımları

Orta ve küçük salonlar için en ideal oturma grubu köşe takımlarıdır. Duvara yaslandığında neredeyse hiç yer kaplamadan size kocaman bir alan bırakır. Film geceleri yaparken arkanıza yaslanıp ayaklarınızı uzatabilmenin keyfin yaşayın.

Klasik dekorasyonun vazgeçilmez temsilcisi, berjerler

Bir dönem dekorasyonunlarının en gözde ürünlerinden olan berjerler yeniden hayatımıza girdi, hem de ne giriş. En havalı koltuk takımlarını bir iki berjer ile tamamlamadığınızda salonun havası yerine gelmiyor. Çiçekli desenlerin son moda olduğu bu berjerleri, mondi oturma grupları içinde bulabilirsiniz.  Eğer  istediğiniz özel berjer modelleri varsa bunları da dışarıdan ekleyebilirsiniz.

bej-rengi-mondi-mobilya-oturma-gruplari
en-sik-mondi-mobilya-oturma-gruplari
indirimli-mondi-mobilya-oturma-gruplari
kampanyali-mondi-mobilya-oturma-gruplari
klasik-mondi-mobilya-oturma-gruplari
krem-rengi-mondi-mobilya-oturma-gruplari
modern-mondi-mobilya-oturma-gruplari
mondi-berjerli-mobilya-oturma-gruplari
mondi-mobilya-l-oturma-gruplari
mondi-mobilya-oturma-gruplari
mondi-mobilya-versay-oturma-gruplari
mondi-uclu-mobilya-oturma-gruplari
mondi-west-mobilya-oturma-gruplari
renkli-mondi-mobilya-oturma-gruplari
sandikli-mondi-mobilya-oturma-gruplari
tekli-mondi-mobilya-oturma-gruplari
turkuaz-rengi-mondi-mobilya-oturma-gruplari
yeni-mondi-mobilya-oturma-gruplari
yeni-sezon-mondi-mobilya-oturma-gruplari
yesil-mondi-mobilya-oturma-gruplari

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri