Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

İstikbal Çocuk Oda Takımları

Renk renk, cıvıl cıvıl çocuk odaları istikbal çocuk oda takımları ile tamamlanıyor. Kız ve erkek çocuklar için özel tasarlanan odaları ister bir araba yarışı ortamı olarak

Isterseniz de tam bir prenses odası olarak hazırlayabilirsiniz. Genç odası modelleri haline kolayca dönüştürülebilen bu mobilya takımlarını isterseniz çalışma masası dahil tam takım olarak isterseniz bazı parçaları olmadan alabilirsiniz.

Havalı çocuklara havalı odalar, Zenit Yaşam Odası

Geniş gardopları ile toplu oda sevenler için en uygun çocuk oda takımı.90’lik, 100’lük ve 120’lik üç farklı boyuttaki karyola  ve 90’lik, 100’lük ve 120’lik başlık seçeneklerinden oluşmaktadır.

Hayatı bir yarış pisti gibi gören kahramanlar için, Rally çocuk odası takımı

Renklerinin yanında kullanılan malzemeleri ile gençlerin hayallerini süsleyen arabaları odalarına getiren çocuk odası takımları. Beyaz ve renkli araba seçeneklerinin yanında değiştirilebilir ve takılabilir parçaları bulunur. Karyolanın baş ucu araba koltuğu şeklinde tasarlanıp gayet uyumlu bir şekilde dekore edilmiştir. Bu oda takımının ses ve ışık kontrolü ayrıca yapılabilir. Isterseniz bu kontrolü uzaktan kumanda ile de yapabilirsiniz.

Ruhu prenses olanlara tam bir prenses odası, perla çocuk odası takımı

Pembe ve tonlarının hakimiyetindeki bu oda tasarımını şifonyerli veya onun yerine minik bir makyaj masası koyarak tamamlayabilirsiniz. Zaman içerisinde en önemli mobilyalaran biri haline gelecek çalışma masası ise ayarlanabilir ayakları ile her yaşa uygun olabilir.

Hem romantik hem şık olsun diyenlere, Arya genç odası

Yatağının baş ucunda komodin olmadan asla olmaz diyorsanız bu takım tam size göre. Kocaman aynalı sürgülü gdrobu ile mükemmel bir uyum sergileyen bu çocuk odası takımı, genç kızlık döneminde de en sevdiği odası olmaya devam edecek. Canlı pembe tonları beyazla ne kadar uyumlu olabilir, buna siz karar verin

Hem kızım hem oğlum kullanabilsin diyenlere, Trend çocuk- genç odası takımları

Renkli dolap kapaklarının şenlendirdiği odalar, içini neşe kaplayan evler. Çocukların ve gençlerin en sevdikleri şey kendilerinin değiştirebildikleri özelliklere sahip renkli mobilyalar. Renkli çocuk odaları onların hayal dünyasını destekliyor.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir