Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern ve Farklı Ev Dekorasyonu

Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız evimiz modern dekorasyona sahip 300 metre karelik geniş bir daire. Dairemizin dekorasyonunda temel renk olarak beyaz tercih edilmiş ve tamamlayıcı renk olarak yeşil ve tonları kullanılmış. Evimizde geniş bir salon , yemek odası ve kapalı balkondan oluşan büyük oda dinlenme odası gibi düşünülmüş.

Salon kısmında yeşil, çim görünümlü halı ve yeşil bitkilerin kullanılması hem odayı daha rahatlatıcı bir alan haline çevirmiş hem de oldukça doğal bir görünüme kavuşturmuş.

Evimizde ilginç nokta bu alandan sürgülü kapılarla ayrılmış iki adet çalışma odası bulunuyor ve bu odalar da bir birlerinden yine sürgülü kapılar ile ayrılıyor.

Ev dekorasyonunu ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve Farklı Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir